Telefon
WhatsApp

Zamanın Teslimat

Tüm projelerimizi size taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

15 Yllık Deneyim

Sektörde geçirdiğimiz 15 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.

Avrupa Standartları

Tüm beton ve inşaat malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygundur.

Anahtar Teslim Projeler

Size özel sunulan tekliflerle, evinizi anahtar teslim alın.

Adres

İskenderun Caddesi Kubbeli Çeşme Sokak No: 1/A Girne/KKTC

Telefon

+90 (533) 822 36 36

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat sektöründe çekirdekten yetişerek KKTC’de bugün adından söz ettiren projelere imza atan Mustafa Aladağ, 27 Şubat 2005 yılında kendi adını taşıyan Aladağ İnşaat’ı hayata geçirdi. Bilgi, birikim ve vizyonunu kurumsal bir çatı altında toplayarak, ailesi ve deneyimli ekibiyle birlikte Aladağ İnşaat’ı bir marka haline getirmeyi başardı.

“Hayallerinizin Ötesini İnşa Ediyoruz” sloganını kendisiyle özdeşleştiren Aladağ İnşaat, dünya trendlerini yakından takip ederek, kalite ve estetiği harmanlayarak yerel dokuya uygun ancak global bir vizyon ile büyümeye devam ediyor.

İşimize olan sayımız markamıza olan güven ve inancımız ile güçlü bir ekiple hızla ilerliyoruz. Fark edilen bir konuma erişmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” diyen Mustafa Aladağ, kendileri için güvenin her şeyden önemli olduğunu belirtiyor. Güvenilir ve dürüst çalışma anlayışıyla, projelerini, vadettiği şekilde ve zamanda bitirerek, satış sonrasında da müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyor…

SON PROJELERİMİZ

HABER VE DUYURULAR

Emlak Ne Zaman Alınır

Herkesin bildiği üzere emlak almak için doğru zamanı beklememiz gerekir.

Aradığınız Satılık Daire Aladağ İnşaat’ta

Aladağ inşaat firması 2005 yılında kurularak bu sektörün içerisine girmiştir ve şu anda da hala bu sektörün içerisinde devam etmektedir.

2020 Teslim Projeler

2020 teslim projeleri görmek ister iseniz Aladağ inşaat firmasının resmi internet sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

3 Boyutlu Konut Projeleri

Konut projelerinin 3 boyutlu olanları da bulunur, bu 3 boyutlu konut projelerini daha çok Aladağ inşaat firması yapar. Ayrıca bu firma 15 yıldır bu sektörün içerisinde yer almaktadır ve hala günümüzde de bu sektörün en iyisi haline geldi. Kıbrıs’ın da en güvendiği ve çok sevilen inşaat firması olmuştur.

Kıbrıs Emlak ve Projeleri ve Kampanyalı Projeleri

Kıbrıs emlak ve projeleri ve kampanyalı projelerinin bitmiş hallerini veya bu projelerin kampanyalarını incelemek ister iseniz de Aladağ inşaat firmasının resmi internet adresini ziyaret ederek bu projelerini bitmiş hallerini görebilir daha fazla bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Sıfır Daire Fiyatını Öğrenmenin En Kolay Yolu

Aladağ inşaat firmasının Kıbrıs’ta yaptığı birçok ev, daire ve konut yapmış bir firma olarak bu firma diğer firmalara göre daha kaliteli daha ucuz ve daha modern yapılar inşa ediyorlar.

BİZ SİZİ ARAYALIM